| Gheorghe_Mihaela_1977 a întrebat:

Un elev de clasa 2 poate rămâne corigent respectiv repetent la limba moderna (engleza) vă rog frumos un răspuns

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poate ramane. Doar elevii din clasa pregatitoare si cl. a I-a nu pot fi lasati corigenti sau repetenti.

| Edisor27 a răspuns:

Da, poti fi repetent din orice clasa. Nu conteaza, asta depinde de profesor. Normal pana in clasa 4 nu se prea dau repetente, depinde de profesor daca e unul bun sau unul rau, ai 50% sa fi repetent si 50% sa nu fi reptent