| anonim_4396 a întrebat:

Un mic sfat va cer! Am 17 ani si vreau sa ma apuc de scrima! ce credeti, e tarziu? Multumesc mult de tot!

7 răspunsuri:
| analoveskorea a răspuns:

Si mie mi-a starnit interesul doar ca sunt cu doi ani mai micuta
Orcum, eu zic ca nu e tarziu...adica nu e ca la gimnastica.

| WR104 a răspuns:

Nu este.
Succes!

| LaraClarice a răspuns:

Nu este. Si sa nu i-ei in seama parerile altora cum ca ar fi prea tarziu. Daca stai sa tii cont de ce spun acele persoane mai tarziu iti va parea rau.
Crede-ma stiu ce spun.
Mult succes!

| Acuarella a răspuns:

Buna! Imi pare rau ca iti spun asta, dar esti mult prea mare. Si eu sunt la scrima si am venit tarziu (la 10 ani m-am apucat de scrima) dar eu i-am prins din urma pe colegi, dar la 17 ani nu prea mai poti, intr-un club de scrima nu esti primit decat pana la 20 de ani si nu ai putea sa faci mare lucru in 3 ani, dureaza foarte mult pana inveti sa ti arma in mana, sa faci pasii, atacurile... etc.

| Acuarella a răspuns:

Buna, eu sunt la scrima si iti spun sincer ca esti mult prea mare pentru a incepe de acum. Imi pare foarte rau...

| XxOanaAlexandraxX a răspuns:

Nu,nu este
Unchiul meu face de la 21 de ani
Si eu vreau sa ma apuc

| Mihaela_Raluca_1997 a răspuns:

Nu e deloc tarziu! si e super frumos si eu am facut scrima.happy e tare. ps: primele dati o sa faci febra musculara la picioarelaughing)