| Mustata_Alexandra_1994 a întrebat:

Unde as putea gasi rezultatele la olimpiada de matematica, faza judeteana, judetul Braila?
Funda

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar fi TREBUIT să se afişeze pe site-ul Inspectoratului Şcolar Judeţean Brăila, dar NU s-au afişat - vezi linkul :
http://www.isjbraila.ro/concursuri/concursuri.html

Deci, NU cred că le vei găsi pe net, ci doar afişate la şcolile unde s-a organizat olimpiada.

Toate cele bune.

| ElenaSA a răspuns:

Da, nu se gasesc pe http://www.isjbraila.ro/
Intreaba profesorul indrumator sau intreaba la institutia unde ai sustinut olimpiada.

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Pai daca nu se gasesc pe site-ul lor, atunci intreaba profesorii/profesorul indrumator unde ai putea gasi rezultate, intreaba la secretariat/directiune sau pur si simplu asteapta pana olimpiada va trimite rezultatele.

| Băă_Bogdan_1994 a răspuns:

Scoala ar trebui sa aive un site cu rezultatele scrii pe google scoala, faza, judetul, si ce rezultate vrei sa gasesti(eu asa gasesc mereu)