| PwiuMic a întrebat:

Unde este mai bine sa imi continui liceul in romania sau in spania? Dc?

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă știi foarte bine spaniola poți termina liceul și acolo. Trebuie să înveți într-o limbă pe care o cunoști.
Dacă nu cunoști chineza, nu te vei apuca să vrei să îți faci liceul în China.
Decizia asta oricum nu o vei lua tu, ci părinții tăi.

| MMihai a răspuns:

Dacă știi foarte bine spaniola poți termina liceul și acolo. Trebuie să înveți într-o limbă pe care o cunoști.
Dacă nu cunoști chineza, nu te vei apuca să vrei să îți faci liceul în China.
Decizia asta, oricum, nu o vei lua tu, ci părinții tăi.
Tu poți să le explici, că vrei să faci liceul, în limba, pe care o cunoști, mai bine.

| joe2011 a răspuns:

In spania e mai usoara materia sh creca e si mai frms ca aici

| vanessa_6993 a răspuns:

Eu am 14 ani si la anul merg la liceu in california ma mut eu as Zice UNDE simti tu ca e mai bine dar in spania sunt mai multe sanse pn viitorul tau

| Skizza a răspuns:

Daca ai ocaziia pleaca si nu te mai uita in spate
Iti distrugi viitoru daca ramai aici
Du-te acolo devino cineva ca sa poti ajuta Romania straight face

| Skizza a răspuns:

Daca ai ocaziia pleaca si nu te mai uita in spate
Iti distrugi viitoru daca ramai aici
Du-te acolo devino cineva ca sa poti ajuta Romania