| senica a întrebat:

Unde gasesc rezultatele concursului micul matematician clasa a 2a 2009?

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Rezultatele finale pentru acest concurs, vor fi afişate pe site-urile inspectoratelor şcolare. Verifica pe site-ul inspectoratului scolar al judetului tau. Daca nu sunt afisate, te sfatuiesc sa te adresezi la secretariatul inspectoratului, pentru lamuriri.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuj nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe google normal scrii concursul micul matematician MAI AI CEVA de Intrebat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

22d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrati pe un alt SITE, Micul Matematician!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Qeasdsaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da raspunsul este.
www.rezultatele micul matematician 2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe siteurile scolilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-am gasit eu pe un site dar nu mai stiu unde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le gasesti pe micul matematician rezultate concurs 20009 si iti apar mai multe site-uri tu dai pe cel corespunzator apoi dai pe judetul tau click pe scoala si clasa si vezi rezultetele la concurs si punnctajul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu nimic nici macar nu gasesc ceva si apropo eu sunt din bals

| mirunik16 a răspuns:

Poi........rezultatele concursului micul matematician clasa a2a sau daca nu e bine trebuie sa fie afisate undeva poate pe scoala sau daca nu intreab-o pe invatatoare!happy

| betybetybety a răspuns:

Nici eu nu stiu ca am participat acum azi la cls a 4 a la scoala nr 16 si nu stiu
eu sunt din dolj