| Magicdo2 a întrebat:

Unde gasesc rezultatele pentru evaluare nationala 2018?

Răspuns Câştigător
| 28cosmin a răspuns:

Salut.
Momentan cei de la Ministerul Educației (edu.ro). Au scos rezultatele de pe site-ul lor. Rezultatele au fost publicate doar din câte am văzut până la data de 11. iulie. 2018 timp în care de atunci numai sunt disponibile pe site.
Link-ul spre rezultatele de la evaluarea națională 2018 este următorul: http://evaluare. edu.ro/2018/ dar cum am zis au fost disponibile doar până pe 11. iulie. 2018.

Sper că ți-am fost de ajutor cu acest răspuns!

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu le mai gasesti. Au fost pe site-ul evaluare.edu.ro dar nu mai sunt disponibile pentru vizualizare din 11 iulie.

| TFlorentina8050 a răspuns:

Au fost postate pe Edu.ro Bineinteles au si ei un termen, au sters rezultatele, nu le mai poti gasi

| RobertoBMW a răspuns:

Edu.ro