| B3STqB0Y a întrebat:

Unde pot gasi chestionare 2013-2014 exact ca la examen sa selectez limba exact cum e la ei. Si siteuri unde sunt explicate foarte bine legiile! varoog

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Pe edrpciv, care este de 10 ori mai bun decat site-ul drpciv

| marius577 a răspuns:

Http://e-drpciv.ro/.
Iti faci cont, si ai acolo si mediu de invatare care te ajuta sa inveti mai eficient, dupa care poti sa faci chestionare ca sa te testezi.
Bafta.

| AdyAdrian2000 a răspuns:

Pe drpciv.ro iti faci cont acolo si exact ca la examen e.bafta