cami
| cami a întrebat:

Unde pot sa gasesc si eu site-uri, cu modele de subiecte pentru admiterea la facultatea de medicina, fizica/ biologie? (nu conteaza anul). Caut peste tot, dar dau doar peste modele de culegeri straight face

2 răspunsuri:
| biscuite a răspuns:

In principiu majoritatea facultatilor au un site personal si un forum pe care studentii intra destul de frecvent. Fii amabila si cere pe forum subiectele din anii trecuti daca nu chiar sunt postate acolo.
Eventual unii utilizatori la contul de forum isi pun adresa de email si ii poti contacta.

| CocolinoEsteGangsteR a răspuns:

Nu sunt sigura dar incearca asa intra pe www.clopotel.ro si intra pe un joc undeva deasupra trebuie sati scrie pentru scoala da acolo si iti va aparea multe si iti alegi dfe acolo sper sa gasesti