| Hugis a întrebat:

Unde poți sa te angajezi dacă termini politehnica pe informatica? Merită sa mergi acolo?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In conditiile in care se cauta programatori de toate soiurile pe toate drumurile tu ce zici? Merita?

| sierra1 a răspuns:

Ai renunțat la medicină?

dacă nu ești student vezi aici

https://www.vice.com/ro/article/wjvwpy/cele-mai-bune-facultati-din-romania

| Zuzu1991 a răspuns:

Nicaieri
daca esti bun in IT, NU ITI TREBUIE FACULTATE
daca nu esti bun, atunci te angajezi numai pe pile, daca ai

nu o sa uit niciodata cum un student de anul 1 ii facea lucrarea de diploma uneia care termina ultimul an si aia nu intelegea o boaba de IT

| dinaprilie a răspuns:

Cu putin noroc chiar si la nasa, tesla.f gluma