| izuca333 a întrebat:

Unde putem vedea in ce clasa am fost repartizati, sau ma rog...pe ce site?

Răspuns Câştigător
| christianlaroka a răspuns:

Deci daca profilul tau are mai multe clase vei putea vedea clasa abia la 1 septembrie, in aceeasi problema sunt si eu, daca profilul are o singura clasa intri pe www.edu.ro/admitere2012, dai la judetul tau, iti cauti liceul si mai departe te descurci. Bafta

5 răspunsuri:
| lSummerl a răspuns:

Pe edu.ro

| Julyett a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/

si daca vrei sa vezi colegii din clasa in care ai intrat dai click pe specializarea la care ai fost repartizata.Itiapar in ordine de la cea mai mare la cea mai mica medie.:)

| mirunamirumiruna a răspuns:

Http://www.admitereliceu.ro/ si dai clic pe judet. Dupa iti zic ei pasii acolo. FUNDA?