| MrsVamp a întrebat:

Unde vad la ce liceu am intrat? Stiu ca pe Edu.ro dar am intrat si nu gasesc. pe ce trebuie sa apas mai exact?

Răspuns Câştigător
| KMaddieK a răspuns:

Azi se afiseaza, dar mai tarziu. Intri pe edu.ro / Admitere 2015 Ierarhii, Rezultate, repartizare / (Cand se va afisa), primul rand scris cu albastru va fi : Rezultatele repartizarii in licee ADLIC 2015 / Alegi judetul din care esti / Dai la prima repartizare, unde scrie "Afiseaza" si de acolo iti vor aparea toti elevii din acel judet, repartizati alfabetic.

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Intri in judetul tau la lista scolilor din judeti si la scoala la care ai fost, daca nu gasesti vezi la licee si uitate in primele 2-3 profile sau licee pe care le-ai ales