| Zaho a întrebat:

Urgent! Cine poate sa imi spuna mai multe de etapa nationala a concursului "Lectura ca abilitate de viata" de la Bistrita. In afara de regulament, vreau sa stiu la ce scoala se tine, in ce constau subiectele si daca o sa mai fie text nonfictional. Un rezumat sau un comentariu pentru cartea "Tabara" de Louis Sachar ar fi grozav. Sau caracterizare pentru Stanley, personajul principal din carte. Dau funta + vot!

1 răspuns:
| watapp a răspuns:

Daca vrei urgent sa cauti intra pe net si gaseste o adresa sau un nr. de telefon.