| anonim_1705 a întrebat:

URGENT! Salut ! Trebuie sa scriu o cumunicare despre un erou cunoscut ! Aveti ceva propuneri? Despre cine sa scriu, caci nu-mi vine nici o idee originala... Va rog mult, dau funda pentru ajutor + vot la fiecare raspuns !

4 răspunsuri:
| bianca_4393 a răspuns:

Mihai viteazu, stefan cel mare

| Nessie a răspuns:

Superman

| asdaf a răspuns:

Ai putea sa scrii despre captain america...macar e mai "normal"

| anonim_1705 explică:

Hmm... as vrea ceva mai aproape de realitate, totusi sunt la facultate big grin dar oricum multumesc :* Alte propuneri?