| AvalohAlyn a întrebat:

Va este dor de scoala/liceu?(cei care ati terminat)

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi-e dor de timpul liber pe care-l aveam in liceu.

| T0T a răspuns:

Sincer sunt uneori nostalgic la niște momente din acea perioadă dar nu îmi e nici pe departe dor. Îmi zicea cineva, fost coleg de generală, să mergem pe la școală să mai vedem ce e pe acolo, să ne întâlnim cu profesori, însă mi-e atât de indiferent și mă doare atât de mult în cot încât nu i-am mai răspuns la telefon(poate fi insistent). Nici de liceu nu îmi e prea dor. Că tot zicea cineva de anii cei mai frumoși. Eu consider că anii cei mai frumoși sunt la facultate și cred că îmi va fi dor de facultate.

| Superior a răspuns:

Nu,si niciodata. Un loc unde esti robotizat si invatat sa nu-mi folosesc inteligenta....de ce mi-ar fi dor de asa ceva?

| ziftode a răspuns:

As vrea sa ma intorc si sa imi dau tricoul jos si sa arat numai 8 patrate PERFECTE pe abdomen! big grin

| BuLaNNNeL a răspuns:

M-am visat de vreo 2 ori la inceperea anului scolar (primul de cand terminasem liceul) si eram foarte revoltat: " ce rahat caut iar aici daca am terminat?" rolling on the floor

| CleanHeart a răspuns:

De liceu nu, acum sunt la seral si abia astept sa ma duc la facultate daca trec de nenorocita de matematica la bac, sincer de generala mi-e dor, au fost cei mai frumosi ani ai mei si in acel locusor am cele mai crazy amintiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-e sa-l termin mai repede sa scap ca sa am potential maxim la freelancing iar altora le e dor rolling on the floor laughing loool

| Bernardus a răspuns:

De generala n-o sa imi fie vreodata dor, liceul pana acum e fain

| CodreanuC a răspuns:

Imi este dor, dar nu sa-l repet happy

| VICTORTPURO a răspuns:

Ce subiect placut, desigur ca este, aia au fost anii cei mai frumosi, mai ales la liceu, 3 ani de nebuneala si distractie, diriginta era chemata cam des la ore din cauza ca faceam zilnic numai smecherii laughing)