| dcdavids a întrebat:

Va rog frumos sa-mi dati si mie 1-2 link-uri ( chiar si mai multe ) cu teste pentru bilingv!

Răspuns Câştigător
| andreeadragutza22 a răspuns:

In engleza eu stiu ca altfel n-ai cum sa gasesti eu iti dau sper sa te ajut uite aici niste teste : Http://www.calificativ.ro/......11315.html

http://www.calificativ.ro/......22339.html

si atatea stiu:D.
Si sa iti mai zic ceva eu cred ca trebuie sa le ai de la liceul respectiv? nu cred ca se dau aceleasi subiecte pentru admitere la bilingv si daca da nu cred ca au aparut acum dar... oricum uitate pe portal.edu.ro happy. fundita?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat