| Cristi2221 a întrebat:

Va rog sa-mi raspunda doar cei care stiu 100% dau funda! deci, acum 2 ani am incercat sa dau bacul din nou si am fost prin ca am copiat si eliminat din examen si mi s-a spus ca 1 an nu pot sa dau, as putea da acum in vara iar dar eu vreau sa stiu daca pot sa dau numai la matematica m1 unde am sub 5? sau trebuie sa le repet pe toate din nou? va multumesc anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Deoarece ai fost prins copiind şi ai fost eliminat din BAC pentru "fraudă", NU mai poţi susţine BAC-ul timp de 2 sesiuni consecutive şi se ANULEAZĂ mediile/notele obţinute până atunci!

Deci, va TREBUI să susţi TOATE probele de BAC!

Toate cele bune.