| RazvanCLM a întrebat:

Va salut. Astazi mi-a fost aprobat transferul de la fostul meu liceu la altul. In clasa a 9-a am fost la un colegiu economic si faceam materii precum contabilitate, iar acum trebuie sa dau o serie de diferente la materiile care nu mi-au fost predate la colegiul respectiv. Trec in clasa a 10-a si dau probe la informatica, desen si muzica pe profil Stiintele Naturii, insa, nu cred ca sunt capabil sa iau diferentele la informatica. Ce consecinte vor aparea daca nu iau diferentele la informatica, dar le iau la desen si muzica? Trebuie sa ma intorc la fostul liceu?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu reusesti la examenul de diferenta atunci transferul se anuleaza si vei merge in continuare la liceul urmat pana acum.