| valy86 a întrebat:

Va salut. Sunt anul 1 la facultatea de constructii din bucuresti. Sunt la zi. Problema e ca nu am fost deloc de la inceputul anului. m-am angajat si numai pot renunta la servici. Ce trebuie sa fac? MAi pot termina anul cumva? Ma pot transfera de la zi la fara frecventa? Sau ce alte optiunu as putea avea? Va multumesc

3 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Vezi daca poti ingheta anul sau transfer cum spui tu.Asta stiu cei de secretariat.

| dalila a răspuns:

Buna. intreaba un coleg daca profesorii tin cont de prezenta la examene.sau daca nu, mergi la secretariat si intraba daca te oti transfera la ff ca nu poti sa vii pentru ca lucrezi.intreaba daca poti aduce o adeverinta pentru ca lucrezi ca sa iti mai motiveze din absente.am avut o prietena care era la zi la spiru haret in buc si a treminat fara nici o problema.si nu a mers decat la examene.multa bafta. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut facult de constr. si te pot asigura ca daca nu vi la facult nu o poti termina.Deci e simplu : ori renunti la serivci si faci facultatea ori renunti la facult si ramai cu serv. ( o recomand pe prima ). PS:poate reusesti un compromis cu seful tau sa ajungi si la cursuri! ar fi idealwinking