| OnlyHope a întrebat:

Vi se pare ok sa depun contestatie la olimpiada de romana (faza pe sector), avand in vedere ca am luat 92 de puncte si se trecea de la 100 in sus? Daca imi scade nu imi pasa, ca oricum nu as fi trecut, dar poate imi pun cateva puncte... Vi se par prea mult 8 puncte in plus dupa o contestatie?
Va rog raspuns urgent! Multumesc anticipat si dau funda!

Răspuns Câştigător
| vanny2000 a răspuns:

Eu cred ca da. Daca esti sigura ca tu ai dreptate depunerea unei contestatii este cea mai buna alegere.Bafta! happy

2 răspunsuri:
| DaW a răspuns:

Nuștiu ce să zic.dar poate o să iei cele 8 puncte. big grin având în vedere dacă ești sigură ca nu a corectat bine lucrarea ta.

| MrLegend a răspuns:

Cred ca ar fi ok daca ai depune, pentru ca oricum nu ai nimic de pierdut, ba poate de castigat. Daca stii ca ai facut te sfatuiesc sa depui.Bafta!