| anonim_4396 a întrebat:

Vineri am dat test la engleza si nu am prea stiut si am intrat pe mobil pe net si am copiat de acolo. Dar poate ma v-a asculta profa cand ne aduce testele si eu numai stiu care au fost propozitiile si ce am scris. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| TPUuser199 a răspuns:

Stai chill, daca ai facut macar de un 7-8 nu o sa te asculte. Adica nu ar avea sens. Sau, daca ai medii mici in general, si acum vei lua nota mare, e posibil sa bata la ochi. Tu stii.

| mihaituneup a răspuns:

Nu te asculta pentru ca pentru a putea sa copiezi trebuie sa te si lase deci...winking.