| anonim_4396 a întrebat:

Voi cu cat timp inainte va ti pregatit pentru admiterea la facultate? Ati intrat?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru admitere? M-am pregatit dintr-a XIa, cred.
Si de intrat am intrat pe vremea cand examenul la facultate isi merita numele, nu era o gluma ca azi.
Nu te panica si nu-ti imagina ca e de netrecut, doar concentreaza-ti intreaga ambitie si putere de invatare pe materialul care trebuie.
Si sa ai incredere in tine.
Bafta maxima!

1 răspuns:
| diaac a răspuns:

Am dat la o materie la care ma pregatisem pentru bac. Pentru examenul de admitere in sine m-am pregatit o zi - doua, pentru bac ma pregatisem cu meditatii toata clasa a 12-a. Da, am intrat la buget.