| aDDa_4644 a întrebat:

Vreau sa invat limba engleza pentru ca anul asta am examenul de admitere la liceu si nu sunt atat de buna la LB. englezaworried.as vrea daca puteti sa-mi dati un site pentru a invata LB. engbig grin, deocamdata nu dispun de bani pentru am cumpara aceste lectii din librari sau magazinesadsad, as vrea un curs onlinehappy.
Cine ma poate ajuta? dau FUNDA+VOT.:Xlove strucklove struckhappy

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| crystynel23 a răspuns:

Www.livemocha.com... Gasesti acolo tot ce-ti trebuie si in plus e gratis... funda?

| alexsao a răspuns:

Daca vrei as putea chiar eu sa te ajuta, pe mess evident scrie-mi pm daca vrei happy