| Zuhuam a întrebat:

Vreau sa ma transfer de pe industrie alimentara pe stiinte ale naturii sigur nu trebuie sa dau diferențe doar cu media? Nu vreau sa ma trezesc pe la finalul semestrului ca am de dat diff

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Salutare, daca te transferi in cadrul aceluiasi liceu / unitate de invatamant, in mod normal fiecare isi stabileste propriile criterii.
Problema mai mare ar fi cand te transferi de la un liceu la altul (dintr'o unitate la alta), atunci va trebui sa fie de acord amandoua, sa te duci sa discuti, e posibil sa trebuiasca sa dai diferente s-a.m.d.
Daca e in cadrul aceluiasi liceu, in principiu daca sunt locuri si daca iti accepta transferul, nu ar trebui.
Nu ar fi mai usor si mai sigur sa te duci sa vorbesti la secretariat / director sau profesori ca sa stii ceva sigur?
Ei iti vor spune mai exact ce trebuie sa faci happy
Succes!

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Diferențele le dai imediat după ce te transferi.