| ion2015 a întrebat:

Vreau sa vad online postul kanal d si nu merge nimic, am un program tv radio movie player si are multe posturi din romania dar nu kanal d, stie cineva vreunu care are si kanal d?

6 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Pai scrie pe google kanal d online. daca nu merge inseamna ca nu are publicari in direct(live). sau poate apare de acum...

| Cornulet a răspuns:

Www.cool-webtv.net aproape toate programele romanesti.

| gabytza387 a răspuns:

Http://www.cool-webtv.net/instaleaza ti astea si poti sa te uiti la ce vrei tu nu numai la canal D;)

| Delee a răspuns:

Http://www.mufa-tv.ro/ numa ca e imp.sa intri cu internet explorer, apoi dai clik pe programul pe care doresti sa il urmaresti si astepti putin pana se incarca.Se vede destul de bine.
Vizionare placuta:)

| taifu22 a răspuns:

Http://distraktiv.ro/tv-online/
Merge si pe telefon si pe tableta si pe calculator

Funda?

| Başaran_Ismet_1984 a răspuns:

Vreau și eu postul kanal d