| SweetAngel a întrebat:

Vreau si eu niste exemple de seriale in engleza de exemplu extra english de la bbc.

6 răspunsuri:
| sasha_2369 a răspuns:

In engleza britanica stiu doua seriale : skins [ cu studenti englezi, viata lor, droguri bla bla ] si being human [ cum convietuiesc impreuna un vampir, un varcolac si-o fantoma ].

| Gabriel_3333 a răspuns:

Seriale sau mini-seriale? Seriale nu prea am auzit sa faca ei dar mini-seriale de exceptie ti-as putea recomanda:
Pride & Prejudice
Little Dorrit
Blackpool
Bleak House
Our Mutual Friend
Wives and Daughters

| Dangel a răspuns:

Cele mai tari. Games of Thrones si Walkings Dead. Au note maxime pe siteurile de specialitate si sunt foarte tari. Nu gasesti subtitrari si e recomandat sa ai minim 15 ani ca sa le vezi. Dai mie fundita ta?

| kpr a răspuns:

2 and a half men ma face mereu sa rad D:

| gatito a răspuns:

Si mie imi trebuie

| daviati789 a răspuns:

Switched at birth este cel mai frumos serial in engleza pe care l-am urmarit. Il recomand!

Întrebări recente