| chupachups1234 a întrebat:

Vreau si eu niste idei de materiale pentru revista scolii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice intr-o revista a scoli despre faptul ca elevii sunt din ce in ce mai "stupefiati " si nu vor sa se gandeasca la invatatura ca fiind un lucru bunhappy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Atinge latura sensibila a omenirii: cutremurele, sunt de actualitate.
www.referate10.ro
Pa, pa.

| Raiden a răspuns:

Scrie despre formatia/vedeta ta preferata. happy, eu asa facusem in a9a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cat ma platesti pentru asemenea informatii?

| blue29 a răspuns:

Poti pune ceva de genul stiati ca..., o rubirca despre pc sau cu tips&tricks despre ce te pricepi tu mai bine, sau ce poti gasi mai usor pe net(ca sa te inspiri nu sa dai copy&paste), o rubrica pentru fotografii, eventual o tema si si cateva fotografii(un mini concurs).