| Basy_Home_1975 a întrebat:

Vreau si eu niste locuri din New York pe care sa nu le vizitezi.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Chinatown (Manhattan) ca sa nu ai aceeasi senzatie de chinezarie prezenta si in Romania.
Maine poimane te vad cu aceeasi intrebare dar despre locuri precum Dubai, Singapore sau Rep.Dominicana.
Vi s-a urcat la cap, dar ce ma noi nu avem o tara frumoasa?
Am fost si eu in paradisuri exotice, desi cred ca in afara de singapore sau tokio nu vreau sa vad nimic de pe globul asta, dar fiecare cu gusturile sale.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bronx

| Bizon95 a răspuns:

Du-te intr-un cartier de negrii si urla WHITE POWER big grin

| Dalmore a răspuns:

New York-ul. E mizerabil.

| Yurisa a răspuns:

Băi, scuze. Noi ceilalti săraci nu am fost în new york si nu stim ce sa nu vizitam

| Denis_Laslau_1990 a răspuns:

Micro 5