| AvalohAlyn a întrebat:

Vreau si eu niste tehnici si modalitati pentru invatat eficient la limba romana,istorie,geografie, pentru bacalaureat...Voi cum ati invatat eficient si bine?

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut!
Eu am luat bacul invatand zilnic cate 1h la fiecare materie la care am dat si in scurt timp am memorat mai tot, in 2 luni iti maresti cunostintele cu 3-4 puncte poti sa iei in plus decat ai luat daca faci ca mine, si in 1 luna inveti sa iei bacul, daca ai vointa il iei, treaba este ca trebuie sa inveti cat mai mult, dar nu exagerat pentru ca le ametesti de tot laughing. Invata mult si calm!
Te salut,
Adrian!