| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu orarul unui elev la liceul de arta, profil arhitectura, clasa a9a, si daca e si un sfat, vreau sa urmez aceasta profesie, dau funda pentru cel mai bun raspunskiss

3 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Engleza
desen
geografie
desen
istorie
dirigentie

| Bloodlines a răspuns:

@Kazimir, ahaa. Si, care e problema ta? thinking Daca vrea sa mearga la acea facultate, nu vad de ce ai avea tu dreptul sa comentezi. straight face Stai relax, nu tu mergi, ci el/ea.winking Arhitectura e o arta frumoasa. Daca tie nu-ti place, tine-ti parerea pentru tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu stii macar ce implica facultatea de arhitectura? multi nervi si nopti nedormite, polemici cu colegii pe baza proiectelor, lipsa timpului liber, bani pe calculator performant pentru proiecte in programe etc... ce faci tu la liceu e frectie pe picior de lemn
nu te sfatuiesc sa dai la arhitectura daca nu esti 100% dedicata si iti zic. dupa primul semestru n`o sa mai ai chef de ea