cami
| cami a întrebat:

Vreau si eu site-uri in limba franceza, unde sa pot citi articole, stiri, etc, dar totul sa fie in franceza.

11 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Cauta la ei pe google
http://www.google.fr/

| hamsterx a răspuns:

Asta voiam si eu sa-ti recomand.la naiba, au fost altii mai vigilentzi :(

totusi iti dau si eu un site :P http://www.france24.com/fr/france

| just|breathe a răspuns:

Http://www.gala.fr/

Sper ca iti va folosi.Este un site cu stiri despre vedete.:).

| Bubble a răspuns:

Http://www.google.fr/
Google din frantza. iti da totul in frannceza

| dof21 a răspuns:

Http://www.tv5.org

Ai aici totul, de la stiri si jocuri pana la dictionare. Chef sa ai :)

| charlie the alien a răspuns:

Http://www.leparisien.fr/actualites-informations-direct-videos-parisien este cam cel mai cunoscut ziar francez. Incearca-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| justinbieberfan a răspuns:

Http://www.google.fr/ Google din franta(L)

| immortelledesneiges a răspuns:

Http://www.lefigaro.fr/ Este ziarul meu preferat. Are multe rubrici si e foarte interesant.