| Lariiiiiisss a întrebat:

Vreau si eu un desen cu protozorul Amiba.Il vreau color daca se poate.Imi trebuie la ora de Biologie.Trebuie sa le desenez si sa le decupez..ioneaza.Cel mai bun raspuns primeste fundita...:*Multam anticipaat.

3 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Protozoar nu protozor, biologie cu b mic, multam', anticipat cu un a. Nu te supara ca te-am corectat, dar poti pierde note la scoala din cauza asta. Bafta la desenat sa iei nota maxima la bio. Daca mai vrei sa te ajut la bio, da-mi un mesaj, dar numai animala, la vegetala nu ma pricep.http://www.123rf.com/stock-photo/amoeba.html

| Lariiiiiisss explică:

In a VI-a...MULTAM' pentru faptul ca m-ai corectat dar daca ai avea aceeasi profi ca mine, ai stii ca si pe caiete vor sa le scrii materia frumos chiar daca nu potilaughing. Oricum multam'.

| afranyo a răspuns:

In ce clasa esti?