| deyutza_6928 a întrebat:

Vreau si eu un site care sa traduca atat cuvinte cat si propoziti.

7 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Buna! poti incerca google translate, dar tin sa mentionez ca nu traduce 100% corect.
http://translate.google.ro/

| EvaneSScence a răspuns:

Google translate.
Ai grija s apui mai bine portiuni din propozitie si sa le traduci, altfel iti cam face minuni cu topica.

| Eidriana a răspuns:

Pai, google translate, nu traduce 100% bine, dar mai bine de atat nu exista.

| LiviuTPU99 a răspuns:

Http://translate.google.ro/ nu traduce 100% bine... nu face acordurile, dar daca stii cat de cat limba accea vei face tu acordul:D

| andreiTFM a răspuns:

Dai pe google "dictionar roman - german" si vezi ca-ti apar mai mult fisieere! dai click pe ala cu stelute sub el!