| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un site de traducere buna din romana in franceza si invers :*

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Exista traducatori. Costa cam 60-70 lei pagina.
Google, saracu', e moca, dar nici nu le are cu tradusul.

| aspir69 a răspuns:

Google.translate.com aici ai o gama foarte mare de limbi din care poti sa traduci. Ai tot ce iti trebuie si traduce aproape perfect.

| armanu a răspuns:

Pe net NU EXISTA programe de traducere BUNE! Ele traduc, insa nu prea bine! Daca vrei, totusi sa traduci pe net, trebuie sa fii foarte atenta!

| Antoniamarinn a răspuns:

Http://www.traduceremedicala.ro/ fac traduceri pentru orice domenii, foarte bune

| love4elena a răspuns:

Google translate.Are ce limbi vrei.

| mila15 a răspuns:

Intri pe google si scrii translator roman-francez sau invers.

| LauraTrad a răspuns:

Cred ca cea mai buna traducere o poate furniza un traducator (uman :) ) de limba franceza.
Iti recomand in acest sens: http://www.traducatorfranceza.wordpress.com