| jmarley a întrebat:

Ai face orice pentru persoana iubita?

32 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu

| DenisaMetal a răspuns:

Da, pentru persoanele iubite. Pentru iubit nu am.

| ReiVaN a răspuns:

Nu

| IloveME a răspuns:

Da atata timp cat nu sunt calcata in picioare si nu simt ca profita de mine!

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Puscarie nu. laughing

| bloodyhell a răspuns:

Nu

| CityOfSatan a răspuns:

Pentru parinti, bunici, da.Pentru iubit, nu.

| Dariusuu a răspuns:

Pentru persoana iubită? Aș face orice e posibil pe lume ca să nu-i văd vreodată lacrimile pe obraz, deoarece odată cu fiecare lacrimă o părticică, cât se poate de mică din mine ar cădea într-un gol imens.

Sunt persoane care si-ar da viata pentru persoana iubita, cat despre mine... Chiar nu am pentru cine. thinking si nu stiu daca as putea sa o fac vreodata.

| Borsko a răspuns (pentru Dariusuu):

Know that feel bro...

| Dariusuu a răspuns (pentru Borsko):

This is the life

| DDCC a răspuns (pentru Dariusuu):

Yes, this is the life. It is so true.
http://youtu.be/uiH4BFTELME

| DDCC a răspuns (pentru Dariusuu):

Orice lucru din lumea asta care ar face-o fericită, nu contează cât de greu ar fi. Dacă ea este nefericită atunci și eu sunt și invers. Nu cred că este ceva mai plăcut decât să-i văd chipul radiind de fericire, prin asta aș înțelege că sunt persoana care o poate face fericită, deci în astfel de cazuri nu mai am cuvinte de spus.
http://youtu.be/8FbF18hDosw

| Dariusuu a răspuns (pentru DDCC):

Foarte bine punctat. Cred ca ai vazut ca m-am inspirat putin de la tine, sper ca nu te-a deranjat asta.

Si ai foarte mare dreptate.

| DDCC a răspuns (pentru Dariusuu):

Să mă deranjeze? Dimpotrivă prietene, asta mă face să cred că n-am idei atât de penibile, deci mă bucur mult în acest caz.hee heewinking Dreptate? Eu scriu tot ceea ce gândesc, asta mă face să mă simt liber.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru0007 a răspuns:

Orice se limiteaza la bun simt

| HellGirl666 a răspuns:

Cu siguranță, da.

| XBrunetteX a răspuns:

Daca merita, da.

| Isabella95 a răspuns:

Da cu siguranta si chiar am facut orice pentru persoana iubita. Imi dau si inima din mine si viata tot pentru aceea persoana!

| marcous a răspuns:

Da, as face orice pentru persoanele iubite happy Si nu numai pentru sufletul pereche ci si pentru celelalte persoane apropiate din viata mea.

| HouseHouse a răspuns:

Daca te referi la familia da. Daca la iubita sau ..etc nu

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Nu chiar orice.As face orice doar daca ar spune sa fac ceva ce nu e iesit din comun

| wrath007 a răspuns:

Da asta ar trebui facut

| foreveryou a răspuns:

Da as face orice numai ca sa nu-l vad trist sau sa il vad ca plange happy

| firefox6 a răspuns:

Asa as fi facut...dar dupa el suntem doar simplii colegi...

| Melancolică a răspuns:

Să faci totul pentru o persoană care pretinde că te iubeşte iar cu trecerea anilor să te trateze ca pe un nimic? Nu, eu n-aş face aşa ceva happy
Baftă!

| malina1111 a răspuns:

Da as face orice! Foarte mult! Si eu iubesc dar nu am curaj sa ii zic baiatului pe care il iubesc! Oricum Funda?

| vitaminastefan a răspuns:

Probabil daca acel "orice" se limiteaza la ceva bun si constructiv pentru amandoi.
Si numai in cazul in care sentimentul e reciproc.
Succes!

| perfectsmile12345 a răspuns:

Da, dar nu lucruri stupide ex : sa sar de la etajul 5 (dar iubi nu e asa )

| SmileAgain a răspuns:

Pentru familie si prieteni, mi-as da si viata pentru ei :]. Pentru iubit, nu.

| Patricia2002 a răspuns:

Nu cred ca orice... poate unele lucruri...un sfat