| Jameson a întrebat:

Ce ai face pentru persoana iubita?

9 răspunsuri:
| 4l3x4nd3r a răspuns:

Mi-as da si untima picatura de sange daca s-ar dori sau mi-ar cere...

| DANyi a răspuns:

Raspunsul ar fi simplu, dar pentru el, trebuie sa va spun ce inseamna pentru mine cuvantul "iubire". In primul rand, iubirea este un joc in 2, cu propriile reguli si cu propriile farmece. Cand eram mici, jucam tot felul de jocuri in care in care marele obiectiv era sa ajungi castigator. Ei bine, cand e vorba despre iubire, situatia e putin inversa, deoarece castigarea in fata iubirii inseamna imposibilitatea de a iubi pe cineva. Deci, este un joc, in care suntem rapusi. Totusi, ea reprezinta si altceva. Reprezinta bucuria, de a fi alaturi oricand de persoana iubita, posedarea unor aripi cu ajutorul carora zbori departe de stresul si grijile provocate de viata cotidiana, cei doi ajungand in al noualea cer si multe altele. Deci, ca raspuns la intrebare, pot spune cam asa: Persoanei iubite ii ofer iubire! Sa te gandesti la asta. Numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

Pentru prietena mea ....destul de multe
Pentru iubita mea... orice

| Sἶrenἶa a răspuns:

Multe...

| Khnum a răspuns:

Absolut orice.

| mat31new a răspuns:

Orice imi cere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice, in afara de un singur lucru:viata nu o dau pentru nimeni.

| Pitbull305 a răspuns:

As face orice dar cu conditia sa faca si ea pentru mine orice.

| KittyKit a răspuns:

Orice. Absolut orice!