| BluLăvzIu a întrebat:

- Ai un orgoliu foarte mare. In ce situatii il calci? happy.

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mihaelaa18 a răspuns:

Sincer,inainte imi calcam foarte des pe orgoliu si treceam peste orice...insa dupa cateva experiente neplacite si durerore pe care le-am trait, am deschis ochii.De azi inainte, trec peste orgoliu doar atunci cand persoana de langa merita intr-adevar, in rest nuhappy

| Chαяtreux a răspuns:

DA. sunt foarte orgolioasa si cam am de pierdut. Mai nou, imi calc orgoliul atunci cand fac ceva grav, ceva foarte gresit, si am reusit sa invat sa recunosc ca-i greseala mea si sa spun scuze :-s

| Hydrangeaceae a răspuns:

Ceau!
Da, aşa este. Eu personal am un orgoliu foarte mare. Îmi calc pe inimă numai în situaţii extreme care mă sensibilizează.
Pa-pa.

| lpavel a răspuns:

Numai fata de persoana iubita, si numai atunci cand suntem singuri... big grin

| FadetoBlack a răspuns:

Eu, rar, îmi calc pe orgoliu şi atunci când fac, trebuie să merite într-adevăr persoana.

| LeMousiqe a răspuns:

Mă culc, trece mereu.

| ZeHelp a răspuns:

Numai atunci cand depinde de ceva important.

| RalucaTyan a răspuns:

Atunci cand persoana respectiva chiar merita. Tu?

| BluLăvzIu explică (pentru RalucaTyan):

La fel. In situatii limita si cand persoana chiar merita.

| dydydeea a răspuns:

Sincera sa fiu da, am un orgoliu ''foarte mare'' si mi-as dori sa pot scapa de el dar nu se poate si de calcat, calc pe al doar in fata de iubitului meu( cam rar dar pana la urma fac si treaba asta chiar daca trebuie sa imi calc pe inima facand asta ) tu?

| BluLăvzIu explică (pentru dydydeea):

In situatii limita si cand persoana chiar merita.