| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani, si la moment am o relatie! Dar asa vrea sa nu o mai am. Pentru ca pur si simplu nu imi mai place de dinsa! Dar nu stiu cum sai ii spun asta. Nu am curajul! Astept de la voi niste sfaturi!

7 răspunsuri:
| ÅñdRa a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii spui ca nu mai ai nici un sentiment pentru ea si ca daca ati continua relatia ar fi greu pentru amandoi si ca cea mai buna decizie este sa va desp...
a

app:sa ai rabdare atunci cand o sai spui asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu. poti sa i spui baiatului respectiv ca nu mai vrei.nu trebuie sa ti fie teama sa spui ceea ce vrei.decizia iti apartine.crezi ca lui i ar fi greu sa spuna ca vrea sa se desparta de tine? daca vrei asta cu adevarat spun`o.curaj:*nu are ce sa se intample>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze. fetei respective*hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune`i ca ati stat impreuna, dar tie ti se pare, ca chiar nu va potriviti chiar nu sunteti ok impreuna si ai prefera sa va despartiti, si sa ramaneti amici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

" nu imi mai place de dinsa " ...esti din moldova?
Ce mare smecherie? Ii spui ca ai alta treaba, nu ai timp de asa ceva... scurt! nu se mai poate, nu ne potrivim...

| babyblue_8473 a răspuns:

happy Pai tu ce baiat esti asa fara nici un pic de curaj?!

Nu e o regula! Nu trebuie sa fi dur cu ea propune-i sa ramaneti prieteni

| rraluca a răspuns:

Spune-i ceea ce simti, spune-i adevarul...sunt sigura ca va aprecia daca ii vei spune adevarul si nu o vrei mintiwinking bafta!