| PerfectPINK a întrebat:

i-am spus unei fete ca o plac si ca as vrea o relatie cu ea, insa prietena ei cea mai buna ma place, iar eu nu o plac, ce ma sfatuiti sa fac? ce sa ii spun fetei care o plac... cum sa fac sa fie bine... astept sfaturi happy

3 răspunsuri:
| trista12 a răspuns:

Ideal ar fi sa fii sincer.E putin cam, complicata situatia, nu esti tu vinovat, dar sa nu se certe fetele intre ele...

| PerfectPINK explică (pentru trista12):

Tocmai, i-am explicat fetei ca nu putem fi impreuna si... ea tot incearca. Mai astept pareri

| trista12 a răspuns (pentru PerfectPINK):

O sa fie putin cam ggreu pentru fata pe care o placi. De teama sa nu isi supere prietena, posibil sa pastreze distanta. Vorbeste cu domnisoara care te place, spune-i ca tie de prietena ta iti place si ca nu vrei sa o superi.