| Georgiana0505 a întrebat:

Am cunoscut de curand un baiat super dragut, pe Facebook prin o prietena foarte buna.Peste o saptamana merg la sat la bunica prietenei mele, bineinteles unde sta si el. Vorbim pe Facebook, Messenger...Imi spune ca vrea ma cunoasca, imi da like-uri la aproape tot ce postez..Acum cateva zile prietena mea i-a spus lui ca imi place de el, si cand l-a intrebat ce parere are despre mine nu a spus nimic.De atunci insa, s-a apropiat de mine...Ce ar trebui sa fac ca sa aflu ce vrea de fapt? El e foarte cautat din cauza faptului ca e foarte cunoscut.Si va rog sa imi spuneti si cate subiecte care as putea sa le dezbat cu el.Multumesc anticipat.Dau funda!:*

3 răspunsuri:
| butterflyy a răspuns:

In primul rand trebuie sa l cunosti bine sa stii cum gandeste si subiectele vin de la sine, iar pentru ca el nu i a raspuns prietenei tale ce parere are despre tine este pentru ca nu te cunoaste, doar te a vazut pe facebook si nici tu nu il cunosti, poti ajunge acolo si sa ajungi la concluzia ca nu e chiar ce cauti.

| Ibanez a răspuns:

Am impresia ca te place daca s-a apropiat de tine dupa ce ai intrebat aia. Incearca sa te cunosti cu el, intreaba-l de el ( sigur o sa ii placa sa vorbeasca despre el) si ajungi la subiectul ' ai avut prietena?' si daca dspune de tine, intreaba-l daca te place!

| LikeNike a răspuns:

1)incearca si vezi ce e in capul lui
2)sa te interesezi despre el de la fete care au mai fost cu el intr-o relatie
3)cat de buna ar fi prietena si cat de popular ar fi baiatul ala sa nu te lasi pe mana lui pana nu-i capeti increderea
funda?