| Oon3Fly a întrebat:

Am incercat sa i spun baiatului acela ce face iubita lui si pr mea tot odata si s-a enervat si ne'am certat ma injurat dar a doua zi si'a cerut scuze si s-a bagat in seama cu mine si vb cu mamii si inca e cu pr mea.

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Oon3Fly,
Atunci cand pui o intrebare si obtii raspunsuri cum ar fi aceasta http://www.tpu.ro/......-eu-pe-el/
continua discutiile referitoare la ea folosind butonul "Raspunde". Daca nu continui discutia in acest mod si formulezi un raspuns ca cel de acum( care de fapt NU este o intrebare!) ai toate sansele sa nu fii inteleasa de toti cei care n-au fost "pe faza "cu intrebarea ta. Deci, foloseste butonul "raspunde" de fiecare data cand doresti sa completezi o intrebare sau cand doresti sa discuti in legatura cu intrebarea postata--- in acest fel, nimeni nu va mai spune ca nu a inteles intrebarea!

| andru8700 a răspuns:

Sti ce, daca el nu-i vede defectele sau nu vede ca fata aceasta l-ar putea rani prin comportamentul sau lasa-l in pace.Acum nu te crede dar adevarul va iesi la iveala odata si odata, asa ca....Lasa-l daca el este asa de orb incat sa nu vada nimic tu nu ai ce-i face. Ti-ai facut datoria si i-ai spus.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Nu prea am intales ce ai vrut sa scrii dar daca te bagi in treburile altora mereu lucrurile se vor sparge de capul tau.

◕ Lasa-i sa faca ce i duce capul.