| Betty18 a întrebat:

Am internet de la Romtelecom, si am un beculet rosu Voip pe wireless, inainte era verde. De ce aceasta schimbare? Mentionez ca imi merge conexiunea la internet.

4 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Cand ai ledul rosu de VoIP inseamna ca nu iti merge telefonul desi internetul est functional. Trebuie sa suni al Rometelcom sa se duca la PizzaBox si sa vada ce-i pe acolo. Tu ai trecut de fapt telefonul prin modem. Asa se explica totul.

| raduradu2014 a răspuns:

Cand este verde este cineva conectat si rosu cand nu este

| Betty18 explică (pentru raduradu2014):

De pe altceva? alt laptop de exemplu? mai este o fata care are tableta...

| Filip_Oana_2000 a răspuns (pentru raduradu2014):

Mie nu-mi merge internetul și clip e verde, ce sa fac?