| waXonwaXoff a întrebat:

Am mai vazut un film vara asta in care era vorba de o fata oarba si care era singura acasa si un hot ii sparsese casa iar ea reusea sa-i faca fata chiar si fara vedere(ce mai imi aduc aminte din secvente). Stiti cum se cheama?

Răspuns Câştigător
| nosferatu15 a răspuns:

Din cate, imi amintesc nu era un film indian?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adredemesconf a răspuns:

Buna!
@Adrian are dreptate se numeste Blind Injustice, si eu l-am vazut pe pro tv dar nu pe tot.Aici e traileru' :
http://www.youtube.com/watch?v=VdVMWeqkcjk

| pinky2505 a răspuns:

Filmul se numeste,, lost in dark" dar din pacate nu il gasesti pe net pentru ca este facut doar pentru tv.
ps. daca il gasesti cumva trimite-mi si mie link_ul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai vazut pe Pro tv? Si eu cred ca l-am vazut si era iarna nu? si erau niste hoti si unu a zis ca iese afara si a dat de doua ori cu usa ca sa vada ce face fata aia oarba nu? Nu stiu cum se numeste, dar mi-a placut f mult.