| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de idei de cadou pentru iubitul meu, va rog frumos! Amandoi avem 16 ani (eu aproape 17) iar peste o saptamana implinim 1 si 6 luni de relatie

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce e asa important la 1 an si 6 luni ca nu pricep?

| andru10best a răspuns:

In primul rand, felicitari!
In al doilea rand, ca si cadouri materiale tu stii mai bine ce ai putea sa ii cumperi.
Ca si sentimental, eu iti propun sa ii faci o scrisoare frumoasa prin care iti exprimi sentimentele cat mai sincer pentru el si ii povestesti mai multe amintiri dintre voi de-a lungul timpului.

| Petre_Razvan_1994 a răspuns:

Cadoul perfect este acela care vine din inima!