| OchiCaprui112 a întrebat:

Peste cateva saptamani eu si iubitul meu implinim un an de relatie si nu stiu ce cadou sa ii fac happy as vrea ceva sentimental si facut de mine dar nu prea stiu ce big grin ma ajutati cu niste idei?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Colors a răspuns:

Sfatul meu este ca SkyBlue a spus bine ca ii poti face o prajitura, dar mai poti sa mergi la un magazin cum ar fi Smile Foto si sa ii faci ceva personalizat, o perna, o inima asa si cu o poza...si sunt si multe altele pe acolo!

De exemplul daca aveti multe poze impreuna poti sa ii cumperi un album si sa le pui acolo si sigur se va bucura!

Sper ca te-am ajutat..si sa aveti o zi superba si la multi ani!

| SkyBlue a răspuns:

Eu as face o prajitura happy, mi-se pare ca acest cadou este foarte dragut, deoarcece este facut de tine, avand in el sentimentele tale pentru el. Sper ca te-am ajutata:*

| DonKlau89 a răspuns:

Buna, ai putea sa ii faci un clip si sa il postezi pe youtube cu niste texte frumoase cu fotografiile si melodiile voastre preferate. happy