| OanaKJY a întrebat:

Am nevoie de un sfathappy
Imi place de un baiat. I-am zis cam asa ceva: "Te superi daca iti spunca-mi place de tine?" si el a raspuns ca nu.
Cum imi pot sa seama daca ma place?
Noi ne intelegem bine, vorbim, radem impreuna dar asta ma induce in eroare.
Ceva metode dupa care sa-mi dau seama daca ma place?
FUNDA la cea mai folositoarehappy

Răspuns Câştigător
| Mitropopilcaritsaa a răspuns:

Hmm.:-?
Am citit pe un site [http://www.egirl.ro/......a2542.html citeste punctul 5]

Acolo s`ar putea sa intelegi. baietilor le place sa li s spuna in fata :).
Sper ca ti-am fost de ajutor cat de cat.
Bye!; x

3 răspunsuri:
| shocky2 a răspuns:

Daca eviti raspunsu si intelegi ce vrei tu s-ar putea sa fii ranita!

Sar putea sa intelegi gresit.

Cea m-ai simpla solutie? Intreaba`l direct asa nu poti sa ai nici o urma de regret.

| BlueBird a răspuns:

Intreaba-l sincer daca el te place.

| xXJustMeXx a răspuns:

Intereseaza-te de ce ii place lui, nu te da in spectacol pe langa el si incearca sa fii cat mai indiferenta. Sper ca raspunsul meu sa te ajute.Noroc!