| fsdfdsfdsf a întrebat:

Am o nelamurire'.M.am impacat cu fostul meu prieten cu care'am stat 5 luni. Si el inainte sa ne impacam' statea cu cate 2-3 fete odata.Si cand l.am intrebat daca atunci cand a stat cu mine, a mai stat cu cineva? A zis ca n. a mai stat cu nimeni, chiar a jurat asta. Acum. Mie mi. e ff frica sa nu faca asta si cu mine'...adica sa' stea si acum cu inca 1-2 in afara' de mine straight face. si... cel mai mwlt ma.ngrijoreaza faptul ca mami cand l. a vazut [ in pOsa ] a zis ca are gropitsa'. n barba' si ca de obicei baietii cu gropitsa'nb barba sunt afemeiatsi. si am un coleg in clasa, si un vecin si. wn var d.al tatalui meu care, chiar sunt afemeiatsi [ si au gropitsa. n barba ]. O prietena mi. a spus sa. l tratez cu infiderenta la inceput sa nu si. o ia in cap, si daca ma cauta, in ciuda ca eu nu prea'l bag in seama p mess, inseamna ca ma iubeste, si cam asta face'.I.am spus si ei temerile mele pentru ca si prietenul ei inainte sa fie cu ea, tot asa era cu mai mwlte, si mi. a zis ca, daca ma iwbeste nu va sta cu altele. [ Si el mi. a promis ca nu ma va insela ]. Dar problema e ca nu stiu cat de serios, sau daca in gluma m-a intrebat inainte sa ne impacam " daca te. nsel de cine te iei de mine sau de fata cu care te. nsel ] sad

16 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

De ce te-ai ancorat intr-o relatie atat de strans, stiind ca esti atat de geloasa? Cat a fost singur, e treaba lui ce a facut, cu cine si cu cate. Important e ce face cu tine. Poate de aceea s-a si distrat cu cate 2-3, ca sa te faca sa suferi.Asa procedeaza unii baieti in asfel de situatii. Problema e cu tine, ca s-ar putea sa-l obosesti cu neincrederea ta.

| Razvan a răspuns:

Are gropita si asta inseamna ca e afemeiat?surprise)
Nu te lua dupa asemenea criterii de evaluare si mai bine vorbeste cu el. Daca nu ai incredere in el ce sens are sa fi cu el?raised eyebrows

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

"Si el inainte sa ne impacam' statea cu cate 2-3 fete odata" asta e argumentul, nu gropita. Mi-ai amintit de Harap Alb cu omu' span si omu' rosu laughing El e in cautare, e curios, nu trebuie sa faci o tragedie daca umbla cu altele pentru ca nu va renunta, face parte din distractie. Daca se indragosteste s-ar putea sa ia o pauza pentru moment, dar nu ai de unde sa stii, daca intuiesc corect cum gandesti tu. Daca esti dispusa sa te lovesti de problema asta, continua cu el dar nu lasa garda jos prea repede.

| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca e mai bine sa ai incredere cat de cat in el daca vrei sa ai o relatie serioasa... daca nu atunci mai bine las-o balta.Nu trebuie sa te iei dupa vorbele nimanui, trebuie sa iti asculti inima si sincer e posibil ca el sa te iubeasca si sa nu te insele, poate s-a saturat sa o faca pe gigolo si vrea sa aiba o relatie frumoasa alaturi de fata iubita, tu il cunosti si ma gandesc ca sti cum e, e decizia ta in legatura cu el, e normal sa ai teama ca te va insela din moment ce inaitne o facea, dar totusi mai bine lasa sa vina totul de la sine, daca tine la tine atunci nu ai de ce sa iti faci griji. Daca vrei sa continui si sa ai o relatie frumoasa cu el atunci lasa suspiciunile la o parte si traieste povestea de iubire, bine ...sa fi prudenta.

| psihox a răspuns:

Poate fostul prieten al tau le incearca pe fete sa vada ce ar face o fata cu el in timpul prieteniei pana la casatorie, sa nu aiba probleme dupa casatorie, in viitoarea lui familie. Ai merita, oare,
sa ajungi nevasta lui?

| andalu a răspuns:

Chestia aia cu gropitza in barbie este cat se poate de falsa.
Da, este posibil sa te insele insa tu stii cel mai bine cum se poarta fata de tine, daca chiar tine la tine. Orice barbat (si in general, orice om) daca intalneste o tipa care sa il faca fericit nu mai are nevoie de altcineva. Poate atunci statea cu mai multe tipe pentru ca niciuna nu era pe masura asteptarilor sale.Este f posibil sa te insele insa la fel de posibil este si sa iti fie fidel si sa te aprecieze cu adevarat.Cine a propus impacarea: tu sau el? daca a propus-o el cu toate ca avea fete care sa,,, ii satisfaca nevoile primare (la partea de sex ma refer) atunci daca a simtit nevoia sa mai fie cu tine este mai mult decat evident ca tine la tine.
Intrebarea pe care ti-a pus-o il arata ca fiind o persoana imatura, mai mult de atat nu pot spune, nu il cunosc,,, nu stiu cum se poarta cu tine.so,,happy

| fsdfdsfdsf explică:

Monyk16 am incredere. n eL love struck adica' imi spune singur' ce face si etc'...si pe mess' daca nu ma intreaba nimic eu tac don't tell anyone si dup.aia singur' zice " cmz? " sau aLte lucruri. Intalnirea el insista s-o avem [ ne.am impacat ieri ]. Iar azi nu m.am putut intalni cu el dar acum imi spuse sa ne intalnim maine si e ff atent'... Acum se uita la un film, si i-am zis ca scs de deranj si mi-a zis ca nu-i niciun deranj etc'. E normal sa fiu putin cu inima indoita dar incerc sa nu'i arat asta [-x Sau sa ii fac crize de gelozie pentru ca si-o ia. n cap!batting eyelashes

| fsdfdsfdsf explică:

Faza naspa e ca nu tine posa cu mine la avatar, si nici eu nu tin [-x are ceva' :-ss?

| LauraSpataru a răspuns:

Tu mai intai invata sa scrii romaneste si dupa aceea fa-ti probleme pentru un tantalau (pentru ca sigur daca nu te inseala acum, te va insela). Parerea mea de femeie maritata si trecuta prin multe. Sorry. Apropo: sunt foarte tanara, sa nu crezi ca-s de varsta mamei sau bunicii tale, deci sunt din epoca asta.

| sy46 a răspuns:

Si eu daca am gropita in barbie ce ma fac?:-s sad
Dupa parerea mea sunt sanse mari sa te insele si pe tine.Eu zic sa il "ațâți" asa, putin mai mult; sa-l lasi pe el sa vina la tine nu invers.

| SweetPrinces a răspuns:

Eu una sincer nu as sta cu in afemeiat chiar daca ar jura ca ma iubeste stiu ca iti este greu dar gandeste-te la tine de ce sa suferi pentru unu care sincer nu te merita. roga o prietena sa se dea la el si daca el ii pica brate cu siguranta nu te merita si eu cred ca vorbele putin conteaza faptele vorbesc bafta

| georggyy a răspuns:

Dupa parerea mea sunt sanse sa te inselestraight face...nu prea cred faza cu gropitza dar in fine.
Observa si tu cum se comporta cu tine, cum vorbeste, cat de mult de iubestewinking. si apoi tragi o concluzie!
Bye bye scumpowinking:*. sa'mi spui peste 2 3 saptamana cum mai sta treabahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dd. tu vrei sa fie numai al tau? trecel pe numele tau. ia-l de crescut.casatorestete cu el, infiazal. dar nici asa nu-l poti tine legat de tine.nimeni nu poate.numai dragostea respectul si educatia ce o are, plus gradul de moralitate ce-l are poate asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate acelasi lucru l-a spus si celorlalte, ca nu le inseala. Spune-i in fata ca nu-ti convine sa fi inselata sau sa ai o relatie cu un astfel de baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite poate a zis-o in gluma ca sa te necajeask dar fi precauta, sa il parasesti doar pentru ca are o gropitza sau pentru ca inainte statea cu 3 fete deodata poate s-a schimbat si acua chiar e indragostit de tine. Daca mai ai vreo nelamurile contacteaza ma la id-ul world_kittev.BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sanse sa te insele