| Zmeurazmm a întrebat:

Buna TPU... Imi place mult un baiat, el mi.a spus ca ma place si m.a intrebat daca il plac i.am zis ca da. dupa m.a intrebat daca am iubit i.am zis ca nu si l.am intrebat de ce el mi.a zis "intrebam". dupa au urmat diferite intrebari care bateau apropo ca ma place mult. Il cunosc de 2 ani dar de acum o luna am inceput sa.l plac. Seara trecuta i.am zis ca nu pot sa dorm el a stat online pana cand am spus ca mie somn. Nu inteleg daca a facut asta pentru mine. Daca ma place de ce nu ma intreaba daca vreau sa fiu cu el? Poate e timid?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

100% te place. Spune-i ca-l iubesti si gata.

| LuciWv a răspuns:

Se teme sa nu fie respins, si tu acum te-ai apucat sa-l intrebi "de ce", s-a simtit ca poate nu-ti place de el, cel mai bine e sa te duci tu la el daca el n-are curaj s-o faca, nu cred ca te va respinge odata ce a zis ca te place.
Bafta