| Catalina1223 a întrebat:

Am un schnauzer pitic care are 6 luni si a inceput sa-i cada parul...ce as putea face pentru a opri caderea?

Răspuns Câştigător
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Decat sa risti sa-i administrezi pastile care sa-i faca rau, mai bine il duci la medicul veterinar.El ii va face un control amanuntit, va sti ce pastilute sa ii dea. Poate nu i-a priit vreun sampon sau solutie pentru paraziti.Ori sufera de vreo afectiune.Dar decat sa dai cu presupusul ma bine il duci la medic si rezolvati probolema. Sper sa-si revina curand!puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Bună.
Du-te la medicul veterinar, el sigur va şti ce să facă.

| Ana_4223 a răspuns:

Eu nu sunt medic veterinar sau farmacista ca sa stiu ce sa ii dai, dar in schimb poti sa consulti un specialist in acest domeniu(medic veterinar sau farmacist) ei sunt cei mai in masura sa iti zica ce ar trebui sa faci in acest caz

| xFakeSmilex a răspuns:

Pai mai bine te-ai duce la farmacia veterinara, exista produse speciale. Sigur vanzatorul va sti ce sa iti dea.
Succes!