| DeliaAlexis a întrebat:

As vrea sa ii fac un cadou prietenului meu dar nu stiu ce.Suntem impreuna de o luna si el mi-a facut cateva cadouri dar eu nu i-am dat nimic. Am observat ca si el isi doreste sa aiba un lucru de la mine. Ce ar fi cel mai potrivit? eu m-am gandit la o rama cu o poza cu noi doi.Nu ma prea pricep. Ajutati-ma va rog cu niste sugestii happy

Răspuns Câştigător
| Mystyk4you a răspuns:

Sa sti ca nu trebuie sa ii faci cadou doar pentru faptul ca el iti face si tu te simti oarecum datoare, chiar si un lucru oricat de mic si nesemnificativ daruit pentru faptul ca ti la el poate insemna mult pentru el;-)... doar esti iubita lui nu;-)

3 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Un ceas, parerea mea. Daca il va purta, de fiecare data cand il va privi se va gandi la tine. Spor!

| Crystyna_Elena_1997 a răspuns:

Un parfum, un tricou, sunt nenumarate chesti pentru el, dar cel mai frumos ar fi ceva sa se potriveasca personalitati lui, gandeste-te ce ii place lui cel mai lumt (un hobby ceva) si dupa iti vei da seama singura puppy dog eyes

| funfunfun10 a răspuns:

Ia-i ceva mai extravagant! Intra pe http://falit.net, sunt tot felul de cadouri interesante acolo!