| SlowLikeSnow a întrebat:

AS vrea si eu intrebari si provocari(care pot si facute pe moment) mersi mult:* cele mai multe funditawinking

2 răspunsuri:
| papushik_2619 a răspuns:

Daca esti draguta, ai mai multe avantaje ca fata?

Daca l-ai intalni pe Dumnezeu ce intrebare i-ai pune?

Copii sau Cariera. Ce preferi?

Ti-ai dori sa ai pentru o zi alta varsta? Daca da, cat anume?

De ce te temi cel mai tare?

Ce te face sa fii invidioasa: frumusetea, bogatia sau relatia altor oameni?

La ce simt(vaz, auz, miros, gust)ai putea renunta? De ce?

Ai facut vreodata ceva ce nu vroiai sa faci dar ai facut pentru ca toti ceilalti o faceau?

Pentru ce ti-ai cerut ultima data scuze?

Ce consideri sexy la un tip/ o tipa?

Cum a fost primul tau sarut?

Ce ai face daca ai afla ca maine vei muri?

Cum tiar placea sa fie prima intalnire cu un tip/o tipa?

Ce n-ai face niciodata?

PROVOCARI

Saruta pe cine din acesta camera
Asazate in bratele.(Numele persoanei)

| Katherine † Pierce a răspuns:

Daca te referi la adevar sau provocare...
Pentru adevar:
~ Daca ar trebui sa-l saruti pe "x" si pe "y" pe cine ai alege?
~ Cine saruta cel mai bine din toate persoanele pe care le-ai sarutat?
~ Pe o scara de la 1 la 10 - cat de frumos /-asa crezi ca esti?
~ Ai inselat vreotada pe cineva? Pe cine si de ce?
~ Daca ai putea sa transformi pe cineva in ursulet de plus si sa-l iei noaptea cu tine in pat, pe cine ai transforma? Si ce ai face cu ursul tau?
~ Ai citit vreodata jurnalul sau e-mailul personal al cuiva? Le-ai spus? Au aflat vreodata?
~ Povesteste-le celorlalti ceva ce sigur nu stiu despre tine!
~ Ai stricat vreodata ceva si ai dat vina pe alta persoana?
~ Pentru ce ar putea face reclama jucatorii din stanga si din dreapta ta?
~ Care jucator crezi ca se va casatori primul? Care crezi ca va avea cei mai multi copii? Care crezi ca va deveni babalac cel mai rapid?
~ Ai manca pentru un milion de euro excremente de caine?
~ Ce ti se pare super la corpul tau si de ce?
~ Care este animalul tau de plus preferat? Cum il cheama, de ce este important pentru tine?
~ Daca ai putea sa schimbi lumea cu ce ai incepe?
~ Ti-ai cumparat vreodata aceleasi haine ca ale unui prieten, dupa care te-ai comportat ca si cum ar fi fost o intamplare?
~ Fa un top 3 ai celor mai atractivi tipi/tipe din clasa ta!
~ Care sunt cele 3 lucruri pe care le-ai lua cu tine pe o insula pustie?
~ Imagineaza-ti ca pentru o zi esti de sex opus. Ce ai face?
~ Cu ce tip din clasa ta ti-ar placea sa te giugiulesti?
~ Daca ai fi pentru o zi invizibil ce ai face?
~ In ce loc si in ce an ai dori sa te teleportezi si de ce?
~ Daca ai putea sa te casatoresti cu un star, cu cine ai face-o?
~ Ce ai prefera:sa-ti tatuezi un trandafir pe fund sau sa-ti faci un piercing in limba?
~ Despre ce jucator crezi ca ar fi bun de superstar?
~ Pe cine ti-ai dori sa cunosti in aceasta runda mai bine si de ce?
~ Care a fost cea mai penibila situatie in care ai fost pus/a?
~ Imagineaza-ti ca participi la o emisiune pentru oameni singuri.Cum ai descrie partenerul de vis?
~ Ai fost vreodata indragostit/a de o persoana urata? Si de cine?
~ Minti in legatura cu marimea ta la haine?
~ Cand si din cauza cui ai suferit ultima data in dragoste?
~ Daca te-ai transforma intr-un animal, care ar fi acela?
~ Daca ai putea fi pentru o zi o persoana din scoala ta cine ai vrea sa fii si ce ai face?
~ Ce operatii estetice ti-ai face?
~ Care a fost cel mai penibil moment cand ai simtit nevoia sa mergi la baie?
~ Ai furat vreodata ceva? Daca da, ce anume?
~ Exista ceva in trecutul tau pe care l-ai fi facut altfel? Ce anume si de ce?
~ Povesteste despre primul tau sarut.Cand,unde si cu cine?
~ Care este defectul pe care il urasc prietenii tai la tine?
~ Cu ce staruri, care nu mai traiesc, ti-ai dori sa vorbesti la o sedinta de spiritism?
~ Ce ai prefera sa ai:un fund mare sau un nas coroiat?
~ De ce outfit din copilarie iti este si acum rusine?
~ Daca ai putea sa-ti schimbi viata cu o persoana, cu cine ai face-o?
~ Care este cea mai rusinoasa porecla care ti s-a dat?
~ Care este cel mai penibil lucru pe care il mai pastrezi din copilarie?
~ Cu cine ai prefera sa te saruti:cu cel mai bun prieten al iubitului tau sau cu fostul tau iubit?
~ Care a fost cel mai infricosator cosmar pe care l-ai avut?
~ Ce putere a unui supererou ti-ai dori sa ai?
~ Cand te-ai panicat ultima oara si de ce?
~ Ai tras vreodata un vant in prezenta iubitului? Povesteste-le si celorlalti!
~ Care este ultima intamplare care te-a facut sa rosesti? Si povesteste-o cu detalii.
~ Ai avut vreun secret fata de prietenele/prietenii tai?

Provocari:
~ Care e cel mai sexy film pe care l-ai vazut? Povesteste cea mai fierbinte scena
~ Descrie fiecare jucator printr-un cuvant. Spune primul cuvant care iti vine in minte cand te uiti la fiecare din ei.
~Care e cel mai mare secret al tau? Poti sa-l spui celui din stanga/dreapta. El/ea nu are voie sa spuna la NIMENI.
~ Saruta cel mai "batran" jucator de sex opus.
~ Latra ca un caine.
~ Ia un pahar cu lapte si toarna-ti-l in cap.
~ Ce iti displace cel mai mult la persoana din stanga ta?
~ Incearca sa canti alfabetul.
~ Tine un discurs de multumire ca la Oscar.
~ Care este cea mai urata trasatura a ta?
~ Imita comportamentul unui copac in timpul unei furtuni imitand in acelasi timp zgomotul vantului cu vocea.
~ Alege un concurent/a si spune care ti se par cele mai frumoase trasaturi ale lui/ei?
~ Comporta-te timp de 5 minute ca o gaina nebuna. Da din aripi, fa un ou!
~ Fa o descriere in stil rap pentru unul din jucatori.
~ Imita un gest sau o pozitie tipica a unei persoane din joc.
~ Fa-ti singur/a o muscatura pe brat.
~ Da cate un prenume jucatorilor din stanga si din dreapta ta care ti se pare ca se potrivesc mai bine decat prenumele lor.
~ Vorbeste timp de 5 minute ca un bebelus.
~ Scrie un sms amoros si trimite-l unui numar aleator.
~ Pune-ti sampon in par si lasa-i pe ceilalti sa-ti faca o coafura punk.
~ Scobeste-te in nas ca si cum nimeni nu te-ar vedea.
~ Timp de un minut comporta-te ca o maimuta in jungla.
~ Invarte-te de 10 ori, dupa care incearca sa mergi in linie dreapta.
~ Baga-ti degetul mare in gura si fredoneaza un cantec.
~ Tine-ti limba afara cu mana si incearca sa spui "buna, numele meu este... si am... ani".
~ Comporta-te ca si cum ai mirosi foarte urat si explica-le celorlalti ce simti.
~ Maseaza-ti in cercuri abdomenul si, in acelasi timp, cu cealalta mana crestetul.
~ Imita un profesor de la scoala.
~ Imagineaza-ti ca esti hair-stilistul unei vedete si prezinta-le celorlalti coafura unui jucator.
~ Esti zana cea buna.Indeplineste fiecarui jucator cate o dorinta.
~ Comporta-te cu jucatorul din dreapta ta ca si cum ar fi persoana de care te-ai indragostit si invit-o la o intalnire.
~ Fa 20 de flotari in timp ce canti o melodie din copilarie.
~ Imita mersul unui model pe scena.
~ Incearca sa stingi o lumanare doar cu nasul.
~ Improvizeaza cu partenerul din dreapta o scena de despartire.
~ Lasa-te machiata de unul dintre tipii mai mare, care participa la joc.
~ Imagineaza-ti ca esti Robbie Williams si trebuie sa-i explici unui partener de joc de ce nu va putea ajunge vedeta.
~ Da peste cap un pahar de apa pe nerasuflate.
~ Confectioneaza-ti din hartie igienica si poart-o timp de jumatate de ora.
~ Imagineaza-ti ca esti la o petrecere super si vezi o persoana interesanta.Arata cum ai dansa in fata ei.
~ Simuleaza o criza de ras.
~ Copiaza o runda tot ce face si spune jucatorul din dreapta ta.
~ Scrie-ti pe mana sub forma de tatuaj numele celui/celei pe care il/o iubesti in secret.
~ Mimeaza ceva amuzant si lasa-i pe ceilalti sa ghiceasca.
~ Inchide ochii si incearca sa ghicesti cu ajutorul mirosului ce persoana e in fata ta.
~ Fa schimb de haine cu persoana de langa tine.Nu conteaza daca e baiat sau fata!
~ Suge-ti degetul si apoi plange ca un bebelus.
~ Spune 3 lucruri pe care le invidiezi la persoana de langa tine.
~ Amesteca intr-un pahar toate bauturile fara alcool din frigider cu sosuri si bea tot continutul obtinut.
happy